11 lipca 2015

Oficjalnie dietetyczka :)

Hej :) Miło mi ogłosić, że wczoraj nareszcie zostałam licencjonowaną dietetyczką! Po 3 latach studiów, które nie były sielanką, ale pasmem ciężkiej pracy, udało mi się obronić moją pracę licencjacką, odpowiedzieć prawidłowo na pytania egzaminacyjne i uzyskać 5 :) Nadal trochę nie mogę uwierzyć, że te 3 lata tak szybko upłynęły. Teraz pozostaje mi tylko zastanowić się gdzie się udać na magisterkę i składać papiery ;)

Moja praca licencjacka dotyczyła żywienia w niedokrwistości z niedoboru żelaza, więc możecie się spodziewać wpisów o tej właśnie tematyce w najbliższym czasie. Schorzenie to dotyczy dużego odsetka osób, więc myślę, że warto podzielić się swoją wiedzą w tym temacie ;) Zapraszam więc wkrótce! :)

9 komentarzy :

 1. Gratulację!
  Życzę dalszej owocnej kariery! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w zawodzie :)

  Temat pracy licencjackiej moim zdaniem jest dość ciekawy i najważniejszy, bo duża odsetek ludności ma problem z niedokrwistością. Ten temat też będę musiał poruszyć na moim blogu :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulację! powodzenia w wyborze!

  zapraszam do siebie, tematyka to bycie fit, gotowanie, przepisy różne oraz moje osiągnięcia w byciu fit
  http://nieosiagalnaperfekcja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, szczególnie, że dostałaś 5! A 5 sama znikąd się nie wzięła, na pewno ciężko na nią zapracowałaś, więc satysfakcja jest tym większa :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Mimo tego, że obroniłam się już dawno-dawno temu, do tej pory pamiętam ten cały stres...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! :) Dietetyka to bardzo fajna dziedzina, sama się nad nią kiedyś zastanawiałam, ale wybrałam biologię i też nie żałuję. Teraz dietetyka się trochę przydaje w życiu i w zoo, gdzie pracuję :) Powodzenia w dalszej karierze zawodowej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca w zoo musi być bardzo fajna :) Kiedyś, jak jeszcze nie wpadłam na pomysł zostania dietetykiem, chciałam tam pracować :)

   Usuń