22 czerwca 2015

Zdrowe odżywianie- inspiracje

Hej! Jakiś czas temu obiecałam Wam wpis ze zdrowo- żywieniowymi inspiracjami ;) Oto i on! Kilka fajnych pomysłów na zdrowe i smakowite posiłki lub przekąski.Taka lodówka to chyba marzenie każdej osoby chcącej się zdrowo odżywiać :)
Również kanapki mogą być wartościowym i mega zdrowym posiłkiem!


 Uwielbiam wszelkiego rodzaju koktajle! A Wy?Obrazki nie są mojego autorstwa, pochodzą z Motywujemy24 oraz z Tumblr.

A na dokładkę link do fantastycznych przepisów wyjętych prosto z filmów Disneya! Idealne dla Was lub dla Waszych pociech ;) 26 Iconic Foods From Disney Movies You Can Actually Make

3 komentarze :

  1. Ta lodówka to marzenie osoby zdrowo odżywiającej się i koszmar osoby, która nielubi gdy jedzenie się marnuje :D. Uwielbiam takie obrazki, bo ode motywują i dają pomysły. Koktajle uwielbiam pić, a w upał robię z nich lody na patyku ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny wpis :) Z tą lodówką jedynie przesadzili, gdyż nie wszystkie warzywa i owoce nadają się do przechowywania w lodówce, tym bardziej, że warzywa przechowuje się w szufladkach, to samo z owocami niektórymi. Półki są przeznaczone na inne produkty spożywcze. Taka zapełniona lodówka powoduje to, iż warzywa i owoce będą się szybko psuć, bo są niewłaściwie przechowywane. Reszta zdjęć jest jak najbardziej w porządku, a co najważniejsze, że motywuje do zdrowego odżywiania.
    Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń