15 czerwca 2014

Przedzierając się przez stosy książek, artykułów, wykładów, notatek, publikacji, nadchodzi studentka trzeciego roku dietetyki. Ma jeden cel: uzdrowić ludzkość jedzeniem! Sprawić, aby odżywiali się lepiej, zdrowiej, bardziej różnorodnie. I nie ma przesady w tym co piszę ;) Dzięki prawidłowym nawykom żywieniowym możemy być zdrowsi, piękniejsi i szczęśliwsi.

Uczę się wielu fantastycznych rzeczy na studiach. Pomyślałam, że nie po to chcę zostać dietetykiem, żeby zachować to dla siebie. Chcę się dzielić z innymi moją wiedzą i umiejętnościami, mając nadzieję, że komuś pomogę. 

Co będzie można tu znaleźć? Wskazówki, rady, ciekawostki i przede wszystkim rzetelną, sprawdzoną wiedzę. Opierać się będę na tym, czego dowiedziałam się na studiach, co znalazłam w książkach i artykułach, prezentujących wiedzę popartą badaniami i opiniami ekspertów.

Co więcej, uwielbiam gotować, więc na blogu nie może zabraknąć przepisów! Oczywiście dietetycznych J


Zapraszam do komentowania, dyskutowania, pytania o wszystko- niech blog będzie z pożytkiem i dla Was, i dla mnie- uczmy się od siebie nawzajem :)

Niech zatem to miejsce będzie mapą dla każdego, kto chce zapalić się pasją do zdrowego odżywiania i trybu życia. Bez zbędnych wyrzeczeń, bez katowania się wymyślnymi dietami. Grunt to zachowanie umiaru i zdrowego rozsądku - bo tak naprawdę wszystko jest dla ludzi, od marchewki, po cheeseburgera- najważniejsze, aby nie stracić głowy i wybierać świadomie, to co dla nas najlepsze. 

2 komentarze :

  1. Powodzenia i wytrwałości :) Bardzo fajny pomysł z nazwą i banerem w kształcie mapy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo! :) Znalezienie dobrego adresu na blogspot uważałam za niemożliwe, ale jakoś się udało :)

      Usuń