O blogu

Dzień dobry! 
Uważasz, że przyszedł czas na zmiany w Twoim sposobie odżywiania? A może borykasz się ze schorzeniem, które wymaga od Ciebie zmiany nawyków żywieniowych? 


Jestem pasjonatką dietetyki i propagatorką zdrowego stylu życia. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Temat mojej pracy licencjackiej to "Żywienie w niedokrwistości z niedoboru żelaza. Studium indywidualnego przypadku", z której uzyskałam ocenę bardzo dobrą na egzaminie dyplomowym.

Aktualnie jestem studentką studiów II stopnia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. 

W czasie studiów zdobyłam dodatkowe umiejętności poprzez praktyki studenckie, udział w konferencjach i warsztatach poświęconym zdrowemu odżywianiu i pracy dietetyka w praktyce. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, śledząc doniesienia naukowe oraz czytając prasę specjalistyczną.


Blog postał 15.06.2014 r. i od tamtej pory opublikowałam ponad 97 wpisów, którymi zaskarbiłam sobie wiernych czytelników. Na dzień 21.01.2017 r. statystyki wskazują na ponad 86 tysięcy odwiedzin oraz dużo ponad 650 komentarzy.

Poruszam tematykę związaną przede wszystkim z dietetyką, ale ponadto z aktywnością fizyczną, ciekawą literaturą i programami, które warto obejrzeć. Publikuję również przepisy na smaczne, zdrowe i sycące dania. 

Blog figuruje w szeregu portali zrzeszających osoby piszące o zdrowym stylu życia, a także publikujących przepisy. Bannery portali są widoczne po prawej stronie. 

Od jakiegoś czasu Przewodnik po dietetyce można odnaleźć również na portalu społecznościowym Facebook, gdzie zgromadził on prawie 500 czytelników. 


Masz pytanie, chcesz się czegoś dowiedzieć lub nawiązać współpracę? 
Zapraszam do kontaktu pod adresem:
przewodnik.po.dietetyce@gmail.com 
lub via FacebookBrak komentarzy :

Prześlij komentarz